škoLa

4. února 2008 v 14:25 | prupiSka
TěbŮch milí zlatí..
Tak mám pro váS novinu. Je pondělí. A začíná škola. jSte rádi? =) Já teda nÉ upřimně řečeno. Ale doStala jsem dneSka jedničku hned. Z matematiky. To se jen tak nevidí u mě.
A taky koukám , že venku uŠ je kráSně. Uš není ani sníh. Konečně muŽu vytáhnout moe trepky. Teda doufÁm , že zasejc nenaSněŽí. Hlásili sice , že v únoru má sněŽit , ale to neSmím dopuStit. A taky jSem se doZvěděla fajnOu novinu. V květnu jedu do Londýna. jŮva_já se tak těŠym. To tam bude straŠně fajné. Teda já si aSpoň mySlím.
Tak já zasejc miZym se učit. Abych se nemuSela potom učit & mohla jít ven. I kdyŠ se mi vŮbec nechce. JakoŽe: nechce se mi jít se učit , ale chce se mi jít ven. No kaŽdopádně , stejně se teď nemáme co učit. VŠechno je lehké.(zatíím)
Tag se tu mějte . čÁÁgo!!
_
_
pS_ stále připomínám , že můŽete hlaSovat pro mě aliAs pro prupiSku právě zde_
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

nemlůf & klikej!

clicK_ 100% (126)

Komentáře

1 *_P!nK_N!ki_* - twoYe milowane SB-cko ♥ *_P!nK_N!ki_* - twoYe milowane SB-cko ♥ | Web | 4. února 2008 v 15:18 | Reagovat

AhoY..uz som chcela napisat ze hlasnem mnoo som klikla a tam moy bllog thaze nic s toho xD hh ...mnooo oxx...a londyn..fuha...tho by som chcela.... :)) tak ti UZ prayem teraz ze aby tham bolo fakt super!! INAc dnes sme sa ucili o Londyne xD hh..Presnejsie o WElkeY Britanii... :D thak sa maY ahoY :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama